BURSA (İGFA) – . Final etabındaki ilk maçında Kütahya Tavşanlı Moymulspor ile karşılaşan Bursa Büyükşehir Belediyespor, sahadan 3-0’lık galibiyetle ayrıldı. İkinci maçında Balıkesir Bandırma Voleybol’u 3-1’lik skorla geçen Bursa Büyükşehir Belediyespor, üçüncü maçında ise Gemlik İstiklal Spor’u 3-1 mağlup etmeyi başardı ve 3’te 3 yaparak şampiyonluğa ulaştı. Bursa Büyükşehir Belediyespor, bu başarısıyla yeni sezonda Kadınlar Voleybol 2. Ligi’nde mücadele etmeye hak kazandı.
Related Posts
Bıçak Zoruyla Gaspa 2 Tutuklama!
Olay ,dün akşam saatlerinde merkez Bağbaşı Mahallesi’nde meydana geldi. Kimliği belirsiz kişi ya da kişiler motosikletli bir kişinin önünü kesti ve motosikletini bıçak zoruyla gasbederek olay yerinden uzaklaştı. Motosiklet sahibinin polis ekiplerine …
Edirne’de 17 kaçak göçmen yakalandı
Edirne’nin İpsala ilçesinde, Yunanistan’a çıkmak isteyen 17 kaçak göçmen yakalandı.
Şırnak’ta Kadına Cinsel Saldırıda Bulunan Uzman Çavuşun Pes Dedirten İfadesi
ŞIRNAK’ta yolda gördüğü kadına cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla kalabalık bir grup tarafından darbedilen, olay sırasında alkollü olan ve tedavisinin ardından gözaltına alınıp tutuklanan uzman çavuş Z.Ç., ifadesinde “Yürürken, önümden giden …