Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Dursun Odabaş Tıp Merkezi’nde görevli kadın doktor, hemşire, sağlık teknikeri ve paramedikler, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde hastaların sağlığına kavuşması için çaba harcıyor. Kadın sağlık çalışanları, mücadele, şefkat ve fedakarlığın sembolü olduklarını belirterek, mesleklerini severek yaptıklarını ve herkesin çalışarak istediğini elde edebileceğini vurguladılar.